Metrobüsün Üstüne Yatarak Tehlikeye Davet Çıkaran Fenomenin Bir Acayip Yolculuğu

Sosyal medyada adrenalin içerikli videolarıyla fenomen olan ‘Sinyor Taklacı’ lakaplı Yunus Emre Özer, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir videoyla görenleri hayrete düşürdü. Şimdiye kadar farklı şeyler yapmasıyla dikkat çeken Yunus Emre Özer, gizlice metrobüsün üstüne çıkarak 6 durak gitti ve köprüyü geçti.

İstanbul’un en sık kullanılan toplu taşıma aracı metrobüsü bir garip şekilde kullanmaya karar veren sosyal medya fenomeni adrenalinin dibine vurdu.

Farklı şeyler denemesiyle dikkat çeken ve fenomen olan Sinyor Taklacı lakabıyla tanınan Yunus Emre Özer, bu minvalde çektiği videolarla büyük bir takipçi kitlesine ulaştı. Şimdilerde 442 bin takipçisi olan Instagram hesabında yayınladığı metrobüsün üstünde seyahat ettiği video da görenleri hayrete düşürdü.

Okmeydanı durağından üstüne atladığı metrobüsle birlikte tehlikeye davet çıkaran bir yolculuğa adım atan Özer, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü de metrobüsün üstünde geçti.

6 durak boyunca metrobüsün üstünde yattığı yerden giden ve video çeken fenomen, rüzgar yüzünün dudaklarının kuruduğunu gösterdi. Aynı zamanda kimsenin kendisini görmemesi için de büyük özen gösterdi.

Yunus Emre Özer’in bunu 2021 yılında daha önce de yaptığı ve gözaltına alındığı öğrenildi.

O dönemde adli kontrol şartıyla serbest bırakılan fenomen hakkındaki soruşturma, Savcılık’ın suç unsuru oluşturmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı alması ile sonuçlanmıştı. Fenomen gözaltına alınmasının ardından yaşanan olay için ‘Yaşanan olayla alakalı olarak pişmanım. Böyle bir girişimde bir daha kesinlikle bulunmayacağım.’ ifadelerine yer vermişti.

Sinyor Taklacı hesabını kullanan fenomenin videosunun altına gelen yorumlar ise kahkaha attırdı.

Bir tane çanta var, onu alınca da uçuyorsun hatta. ?

Yakışıklı güvenliğin kelepçeleri seni çağırıyor. ?

Akbil bastın di mi?

Yapmayın şunu. ?

Taktiksel ilerliyoruz. ?

?

Ne yapalım herkes işe, okula yetişmeye çalışıyor…

Gerçek hayatta GTA yorumları da eksik kalmadı tabii ki. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x